Elterm – Grzejemy jak kawaleria nowym członkiem wspierającym OSFIS

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Cieszy nas rozszerzenie współpracy o czołowego polskiego producenta elektrycznych kotłów grzewczych, elektrycznych dogrzewaczy instalacji c.o. oraz bogatego typoszeregu armatury hydraulicznej (m.in. sprzęgła hydrauliczne, grupy pompowe, zestawy pompowe, filtroodmulniki magnetyczne).

Elterm – Grzejemy jak Kawaleria jest firmą rodzinną, produkuje kilkadziesiąt tysięcy wysokiej jakości wyrobów rocznie, zatrudnia kilkadziesiąt osób i co istotne nieustannie się rozwija i godnie reprezentuje niestety coraz mniejszego grona w 100% polskich producentów.

Dzięki dynamicznemu rozwojowi firmy w ostatnich latach (potwierdzonemu otrzymaniem kilkunastu statuetek Gazel Biznesu, Diamentów Forbesa, czy Złotej Setki Pomorza i Kujaw) oraz poszerzeniu zakresu działalności, marka stała się obecna na wielu zagranicznych rynkach.

Elterm od wielu lat propaguje także rozwój polskiej tradycji kawaleryjskiej. Na skutek tych zainteresowań powstał również pomysł na zmianę znaku firmowego, jak i nazewnictwa typoszeregu kotłów, wśród których poza Ułanem przedstawionym na logo, znajdują się jeszcze: Major, Husarz, Hetman, czy też bardziej rozbudowana Dywizja.

W ostatnim czasie firma uzyskała także prawo do posługiwania się znakiem drzewka Firm Rodzinnych – grupy zrzeszającej ponad 1000 rodzinnych przedsiębiorstw. Symbol ten będzie można spotkać w materiałach reklamowych, wzmacniając bardzo istotny przekaz odwołujący się do takich wartości jak : tradycja, uczciwość, odpowiedzialność na pokolenia.

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera – https://www.elterm.pl/

Mamy nadzieję, że zapoczątkowana właśnie bliższa współpraca przyczyni się do podjęcia wspólnych nowych, ciekawych i ważnych wyzwań na rzecz naszej branży.