Flamco Meibes dołącza do #OSFISteam!

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Dnia 9 września podpisaliśmy deklarację współpracy z Grupa Allberts hydronic flow control, która dołączyła do grona Członków Wspierających OSFIS.

Grupa Allberts hydronic flow control współpracuje z klientami, aby projektować bezawaryjne, energooszczędne systemy hydrauliczne dostosowane do wymagań budowlanych.

Jest zaangażowa na każdym etapie cyklu życia budynku i tworzy kompleksowe rozwiązania od źródła do emitera. W portfolio firmy dostępne są produkty takich marek jak Flamco i Comap.

Produkty Flamco to innowacyjne i efektywne rozwiązania dla kotłowni, do systemów centralnego ogrzewania. Marka projektuje i produkuje naczynia wzbiorcze, automaty do utrzymywania ciśnienia i utrzymywania zładu w instalacji grzewczej i chłodniczej, zawory bezpieczeństwa, manometry, grupy połączeń i inne dodatki, zbiorniki magazynowe, kotły i naczynia wzbiorcze do systemów ciepłej wody, separatory powietrza i zanieczyszczeń, armatura, mocowania i zawory do systemów solarnych i rur wiszących. To europejska marka posiadająca zakłady produkcyjne w Holandii (siedziba główna), Wielkiej Brytanii, Polsce, Niemczech i Rosji oraz sieć sprzedaży na całym świecie.

Comap jest uznanym producentem systemów rurowych i rozwiązań termoregulacyjnych ze szczególnym uwzględnieniem aspektów komfortu wewnątrz budynku oraz ochrony środowiska na zewnątrz budynku.

Allbarts hydronic flow control wspólnie działa dla lepszej przyszłości!

Od teraz z OSFISteam 😊