Letnia Rywalizacja Hydraulików / Instalatorsów po raz piąty!

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Początek wakacji zaczynamy tradycyjnie na sportowo. Już 1 lipca, jak Polska długa i szeroka, do sportowych zmagań staną hydraulicy oraz wszystkie osoby związane z branżą. Kategorie pozostają bez zmian – bieg, jazda na rowerze, wędrówki – wszak każda z tych dyscyplin ma swoich zwolenników. Zwycięzcę Rywalizacji poznamy w ostatni weekend sierpnia, ale zanim do tego dojdzie, przypomnijmy jak to wszystko się zaczęło…

TAK POWSTAŁA RYWALIZACJA HYDRAULIKÓW

Podejmujemy się wielu aktywności i przedsięwzięć przez cały rok. Spotykamy się przy okazji szkoleń, wydarzeń targowych oraz zjazdów grupy. Jesteśmy silną grupą zawodową, co owocuje konkretnymi działaniami. Okazało się, że są wśród nas osoby pasjonujące się sportem. Stąd pomysł na branżową imprezę promującą aktywny styl życia.

Czy wiecie, że w pierwszej edycji udział wzięło… 36 uczestników? Rok później liczba zawodników wzrosła do 44 osób. Nawet przez myśl nam nie przeszło, by się poddać. Ogłosiliśmy zapisy do III Rywalizacji i opłaciło się wytrwać, bo na tej imprezie było nas już o 100 osób więcej! Z roku na rok rośniemy. Dodatkowo zawodnicy zagrzewani są do walki przez blisko 9.000 fanów i kibiców w samej społeczności zgromadzonej wokół Czasu Na Hydraulika i OSFIS.

Cieszymy się, że rokrocznie nasza impreza wzbudza coraz większe zainteresowanie wśród osób związanych z branżą instalacyjną. Niezmiennie staramy się dotrzymać tempa i tworzyć wydarzenie, które przyciąga coraz więcej uczestników. Jednak tym, co szczególnie leży nam na sercu, jest zdrowie hydraulików. Dlatego przez Rywalizację zachęcamy do aktywnego spędzania wolnego czasu i podniesienia swojej sprawności fizycznej.

Całe wydarzenie traktujemy jako okazję do dobrej zabawy, której finałem jest spotkanie podsumowujące.

Podsumowanie Rywalizacji to długo wyczekiwany moment przez całą społeczność zgromadzoną wokół Letniej Rywalizacji Hydraulików. Wręczenie medali odbywa się w malowniczych okolicznościach przyrody i daje możliwość wzmacniania relacji między wszystkimi uczestnikami wydarzenia. Być może tak licznie przybywają na nie zarówno uczestnicy, jak i przedstawiciele sponsorów. Traktujemy to jako dowód zaufania, ale też pozytywnego odbioru naszej inicjatywy.

Imprezie towarzyszyć będą dodatkowe wydarzenia: Mistrzostwa Super Mario Bros oraz w tym roku po raz pierwszy konferencja na temat pozyskiwania dotacji na rozwój firm instalacyjnych.

CO NAS CZEKA W PIĄTEJ EDYCJI?

Zmagania sportowe w edycji 2022 toczyć się będą za pomocą aplikacji STRAVA. Największym atutem tego programu jest znaczna baza użytkowników, intuicyjne użytkowanie oraz możliwość zapisu najważniejszych danych takich jak: tempo, dystans, czas, kalorie i wysokość terenu.

Wszelkie reguły zostały spisane w regulaminie dostępnym na stronie wydarzenia.

Być może sport wielu osobom kojarzy się dziś przede wszystkim z ciężkim wyciskiem i nudną rutyną? Postaramy się obalić ten mit! Zapraszamy na spotkanie z Radkiem Kozalem – trenerem kolarstwa i instruktorem fitness – który w ciekawy i prosty sposób opowie o tajnikach udanych treningów. Co tydzień czekać będzie na zawodników nowy film ze świeżą dawką tipów, ciekawostek i inspiracji!

Półmetek Rywalizacji będzie okazją do uhonorowania liderów poszczególnych kategorii. Oznacza to, że jak na prawdziwych liderów przystało, każdy otrzyma „żółtą koszulkę”. Z pewnością wpłynie to na dalszy rozwój wyzwania, z zaciekawieniem będziemy śledzić, czy liderom uda się utrzymać przewagę do końca?

Pojawią się oczywiście niespodzianki, o których będziemy na bieżąco informować. Dlatego warto uważnie obserwować nasz profil FB @Letnia Rywalizacja Hydraulików.

NAGRODY

Niezmiennie uważamy, że nasza branżowa Rywalizacja jest przede wszystkim najcenniejszym prezentem dla własnego zdrowia. Nagroda ma więc wymiar pamiątkowy i wpisuje się w ducha sportowej walki. Mowa oczywiście o medalu – dowodzie osiągniętego rezultatu. Postaraliśmy się, aby miał nieprzeciętny, a zarazem nawiązujący do naszej branży design. To sprawiło, że stał się już kultowym symbolem Rywalizacji.

PARTNERZY

Przygotowanie tak atrakcyjnej imprezy nie byłoby możliwe bez wsparcia i życzliwości sponsorów. W naszą inicjatywę chętnie angażują się te marki, które w swej działalności wspierają codzienną pracę instalatorów, a także czują sportowego ducha rywalizacji. Jesteśmy zatem wdzięczni za dotychczasowe wsparcie firmom Almeva,  AFRISO, Immergas, Galmet, Purmo, Salus Controls Polska, Gebo, IBO Pompy. Za wsparcie dziękujemy również Współorganizatorom projektu #zawódMożliwości – Wolf, BISAN,  Armacell, Schlosser Heiztechnik Gruppe,  Gebo, AFRISO, Purmo, Immergas, IBO Pompy, Galmet, Arco, Kospel, Top-therm Polska, Elterm, Defro.