LFP – nowy Członek Wspierający OSFIS

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Miło nam poinformować, że do wspaniałego grona Członków Wspierających #OSFIS dołączyła Leszczyńska Fabryka Pomp.

LFP to krajowy lider w produkcji pomp i systemów pompowych oraz jeden z najnowocześniejszych producentów komponentów z żeliwa na świecie.

Swój potencjał opiera na sile swojej marki, wiedzy wysoko wykwalifikowanych pracowników oraz na stosowaniu najnowocześniejszych standardów i technologii.

Od początku swojej historii, czyli od 154 lat, Leszczyńska Fabryka Pomp produkuje pompy oraz urządzenia pompowe i aktywnie rozwija swój asortyment. Obecnie oferta obejmuje m.in.: pompy ciepłownicze, pompy do zaopatrzenia w wodę, pompy do odprowadzania brudnej wody i ścieków, szeroki wachlarz pomp przemysłowych oraz kompletne systemy pompowe. Poprzez indywidualne podejście do potrzeb klienta, fachowe doradztwo, szkolenia oraz aktywne działania rynkowe tworzy silną, nowoczesną, polską markę.

LFP to również:

– najnowocześniejsze rozwiązania produkcyjne i logistyczne

– dbałość o środowisko i jakość życia w regionie

– spółka z 100% udziałem kapitału polskiego

– jeden z największych pracodawców w regionie

– ciągłe inwestycje w przyszłość

Zdefiniowane przez producenta hasło „Zawsze i lepiej” wyznacza kierunek jego rozwoju. Jego głównym przesłaniem jest zobowiązanie do ciągłego doskonalenia. Swoją przyszłość buduje w oparciu o 4 sprawdzone wartości: odpowiedzialność, innowacyjność, elastyczność i partnerstwo.

Zawsze podstawą działań firmy jest odpowiedzialność. To na jej fundamencie – podchodząc elastycznie do potrzeb sytuacji i stosując innowacyjne rozwiązania – buduje partnerskie relacje
z klientami, pracownikami, dostawcami oraz społecznością lokalną, by z każdym dniem jeszcze lepiej realizować zadania, jakie stawia przyszłość.

Leszczyńska Fabryka Pomp Sp. z o.o., ul. Fabryczna 15, 64-100 Leszno

Strona producenta – LFP