OSFIS na wręczeniu nagród LIDER INSTALACJI 2020

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

W maju 2020 roku mogliśmy podzielić się niespodziewaną, aczkolwiek wspaniałą wiadomością o przyznaniu nagrody specjalnej LIDER INSTALACJI 2020 przez redakcję Rynku instalacyjnego oraz Grupę Medium.

Celem konkursu jest promocja nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań konstrukcyjnych i technologicznych, ze szczególnym uwzględnieniem ich energooszczędności i oddziaływania na środowisko naturalne, a także zasługujących na specjalne wyróżnienie usług i działań.

A nasze Stowarzyszenie zostało wyróżnione za działania na rzecz kształcenia zawodowego instalatorów oraz promocję zawodu w ramach akcji Hydraulik #ZawódMożliwości.

Uroczyste wręczenie nagrody miało się odbyć podczas Targów INSTALACJE, które planowano zorganizować w listopadzie 2020. Niestety nierówna walka z pandemią COVID-19 spowodowała, że wielkie święto branży instalacyjnej zostało przeniesione wiosnę 2022.

Okazja do wręczenia nagród nadarzyła się jednak na zorganizowanej na terenie MTP V Konferencji Rynku Urządzeń Grzewczych, Sanitarnych, Instalacji, Wentylacji i Klimatyzacji. W imieniu Stowarzyszenia odebrał ją Prezes Zarządu OSFIS Paweł Kaczmarek.

Jest nam niezmiernie miło, że znaleźliśmy się w gronie znamienitych laureatów – Grupy Klima – Therm, Termet, Gazex, Klima – Therm Sp. z o.o., Klimor Sp. z o.o., Uniwersal, SPIUG, którym jeszcze raz serdecznie gratulujemy!