Nad czym pracuje OSFIS, czyli drugi dzień V Zjazdu

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Wymiana wiedzy, doświadczeń i naszego know-how jest dobrem powszechnym, którym w #OSFISteam chętnie się dzielimy. Drugi dzień V Zjazdu #OSFISteam miał bogaty program. Część panelowa składała się z prezentacji i szkoleń każdorazowo zakończonych merytoryczną dyskusją.

Temat możliwości ubiegania się przez firmy instalacyjne o dofinansowania ze środków UE w perspektywie 2021-2027 przybliżyła Paulina Jurgowiak (#OSFISteam). Wsparcie transformacji cyfrowej firm instalacyjnych omówił w swojej prezentacji Paweł Kaczmarek (#OSFISteam). Następnie przedstawił projekt wdrożenia wyszukiwarki rekomendowanych firm i produktów.

Gościliśmy także Cezarego Kowalczyka – Country Managera @Oras Polska, który przekonywał o tym, że wartość profesjonalistów wniesiona w przestrzeń #LinkedIn buduje nową jakość branżowych kontaktów.

Projektem, nad którym pracujemy wspólnie z Cezary Jasiczak (Jobdone marketing & sale support, www.jobdone.pl) są badania rynkowe dostarczające unikatowej wiedzy i danych o środowisku, zmianach oraz trendach obecnych w branży. W swoim wystąpieniu Cezary przedstawił najważniejsze założenia, korzyści oraz etapy działania.

Patrząc na każdy kolejny projekt, zerkamy też wstecz, ustawiając go w szeregu z poprzednimi. To krótka historia ewolucji od czasów, kiedy marzyliśmy o tym, by wspierać rozwój firm instalacyjnych, a pierwszym większym projektem była dokumentacja RODO opracowana przez specjalistę ds. ochrony danych osobowych. Uzupełniliśmy go o kolejne dokumenty, takie jak: wzór umowy o prace instalacyjno-budowlane czy zestaw protokołów. Zdając sobie sprawę, że musimy zadbać o przyszłe kadry, rozpoczęliśmy projekt #zawódMożliwości, który doczekał się nowej odsłony – INSTALATORSI. Władcy Żywiołów. Dzięki wpłatom pochodzącym z #patronite wystartował program rozwojowy #OSFISteam – nasi członkowie korzystają z porad trenera biznesu, eksperta od cyfryzacji, prawnika, fachowca od reklam na FB.

Odczuwamy nasz wzrost i rozwój, zwłaszcza w ostatnim czasie. To znaczy, że nasze dotychczasowe działania przynoszą konkretny efekt. To znaczy również, że idziemy dalej 💪