Przewodnik po Letniej Rywalizacji Hydraulików

Już 23 czerwca wystartuje II edycja Letniej Rywalizacji Hydraulików.

Choć organizacyjnie nad całością czuwać będzie Ogólnopolskie Stowarzyszenie Firm Instalacyjnych i Serwisowych wraz z portalem Czas na Hydraulika, to pomysłodawcą akcji jest Artur Mielko. Artur – na co dzień Admin Grupy Czas na Hydraulika oraz zapracowany instalator –  jest też wziętym rowerzystą, który inspiruje nas do aktywnego spędzania wolnego czasu. To u niego można zgłaszać swój udział w zawodach. Czas na rejestrację został wyznaczony w terminie od 15 czerwca do 10 lipca.

Ponownie w blokach startowych staną biegacze oraz rowerzyści. Rywalizacja toczyć się będzie z dowolnego miejsca, w którym przebywają uczestnicy, co jest jej ogromną zaletą. Biegamy, kręcimy kilometry wtedy kiedy, mamy na to czas, siły i ochotę J Aktywności uczestników rejestrowane będą w aplikacji ENDOMONDO, by na podstawie zgromadzonej największej liczby kilometrów wyłonić zwycięzców w każdej kategorii. Sportowe zmagania zakończą się 31 sierpnia 2019 r.

Udział w Rywalizacji jest bezpłatny

WARIANT A

– 50 zł to pakiet z medalem i dyplomem

WARIANT B

– 100 zł to pakiet z medalem, dyplomem i koszulką startową

Regulamin Rywalizacji

Wiele istotnych informacji zostało zawartych w Regulaminie Rywalizacji, dlatego prosimy o dokładne zapoznanie się z jego treścią, a następnie jego akceptację.

Zapoznaj się z Regulaminem

Sponsorzy

Przygotowanie tak atrakcyjnej imprezy nie byłoby możliwe bez wsparcia i życzliwości sponsorów. W naszą inicjatywę chętnie zaangażowały się firmy:

Wilo Polska, Wolf Technika Grzewcza, Galmet, Thermagen oraz Ricom Energy.

Rywalizacja zbiega się z rozpoczynającą się właśnie kampanią ECOGO! – aplikacją promującą firmy dystrybuujące i montujące proekologiczne urządzenia grzewcze.

Wydarzeniu patronują również media branżowe – Magazyn Grupy SBS oraz Wszystko działa.

O tym, co dzieje się na trasie, jakie są nastroje uczestników będziemy relacjonować w naszych mediach społecznościowych. Zadbamy również o odrobinę motywacji oraz wiele innych ciekawych atrakcji, które przygotują nasi sponsorzy.

Pozostając w sportowym nastroju, biegaczom życzymy lekkiego kroku, a rowerzystom niezawodnego sprzętu!