Rakoczy nowym Członkiem Wspierającym OSFIS

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Wraz z początkiem lipca zyskaliśmy nowego Partnera!

Miło nam poinformować, że jest z nami firma Rakoczy Stal Sp. z o.o. (Kotły Rakoczy – ogrzej swój dom czysto i oszczędnie) 🤝

Od niemal 50 lat firma Rakoczy produkuje najwyższej jakości kotły grzewcze na paliwo stałe, zapewniając użytkownikom solidne i trwałe produkty oraz najniższe koszty ogrzewania. Firma Rakoczy to firma rodzinna, która jest mocno związana z Podkarpaciem i posiada całkowicie polski kapitał.

Kotły Rakoczy są produktami najwyższej jakości, wytwarzanymi zgodnie ze standardami ISO 9001:2000. Całość produkcji koordynuje nowoczesny system informatyczny. Aby sprostać oczekiwaniom swoich klientów, firma Rakoczy wdrożyła nowoczesny system sprzedaży umożliwiający zamawianie wyrobów online oraz realizuje nietypowe, pilne zamówienia.

Wysoką jakość i trwałość kotłów Rakoczy doceniają klienci zarówno w Polsce i za granicą. W ostatnich latach ponad połowa produkcji kotłów Rakoczy eksportowana jest do krajów Europy Zachodniej.

W 2021 firma wkroczyła na nową drogę dynamicznego rozwoju, stając się częścią międzynarodowej grupy Hargassner. Połączenie wykwalifikowanego personelu, nowoczesnego zakładu produkcyjnego, renomy marki Rakoczy na polskim rynku kotłów z doświadczeniem grupy Hargassner jest wyjątkową szansą dla rozwoju spółki oraz marki.

Poznacie bliżej naszego Partnera, odwiedzając stronę 👉https://rakoczy.pl/