TOP-THERM POLSKA

O Firmie

Top-therm Polska to zespół managerów i handlowców z kilkunastoletnim doświadczeniem na polskim rynku HVAC.

Zbieraliśmy doświadczenie u najbardziej renomowanych i wymagających producentów światowych marek w branży grzewczej. Mieliśmy możliwość pracy z każdym kanałem dystrybucji w naszej branży, dzięki temu rozumiemy potrzeby naszych Klientów na każdym etapie realizacji zadania. Jednocześnie rozumiemy łańcuch jak i dostawy produktu na rynek tak i realizacji inwestycji na każdym jej kroku.

Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie nowego podmiotu, który skupi się na profesjonalnej obsłudze fachowców w branży grzewczej w zakresie kompletacji i dostawy towaru. Stawiamy na jakość i innowacyjność naszej oferty, bo to najlepsza droga do sukcesu naszych Klientów.

Od zawsze interesowały nas innowacje w branży. Poszukiwaliśmy rozwiązań i możliwości nieobecnych na polskim rynku instalacyjnym, świadomi tego, że współczesny wykonawca oczekuje od dostawcy gotowych, praktycznych i kompletnych rozwiązań w swojej pracy. Ta idea przyświecała nam w trakcie poszukiwań marek i produktów wartych wdrożenia.

Stale monitorujemy europejski rynek w naszej branży, aby mieć możliwość zaoferowania naszym klientom najlepsze i najbardziej praktyczne rozwiązania. Ofertę kierujemy do szeroko pojętej branży dystrybucyjnej i wykonawczej w segmencie HVAC .

Osoba do kontaktu dla członków Stowarzyszenia OSFiS

firma Top-Therm Michał Kasperski +48 697 737 175