Venma

O nas

Firma VENMA powstała w 2012 roku. Siedziba naszej firmy znajduje się w Pustkowie, w południowo-wschodniej części Polski. Od początku istnienia firmy zajmujemy się produkcją Palników na Pellet . Naszym przewodnim produktem jest Palnik VENMA Ignis. Jednak chcąc sprostać wymaganiom wszystkich klientów wprowadziliśmy Palniki o większych mocach oraz Palniki serii COMFORT. Ponadto prowadzimy sprzedaż akcesoriów C.O. Wszystkie nasze produkty projektowane oraz produkowane są w Pustkowie, gdzie niezawodny zespół inżynierów oraz konstruktorów pracuje aby każdy klient był zadowolony.

Stale dążymy do unowocześniania naszych produktów. Naszym atutem jest park maszynowy, który ciągle jest poszerzany o kolejne maszyny i modernizacje. Idąc za postępem ciągle unowocześniamy nasze wyroby i poszerzamy asortyment.

Misja i Wizja

Dostarczamy innowacyjne rozwiązania z zakresu techniki grzewczej, które pozwalają na osiąganie przewagi konkurencyjnej. Łącząc zaangażowanie oraz doświadczenie pragniemy stać się liderem na rynku krajowym oraz na rynku europejskim. Nieustannie inwestujemy w wiedzę i rozwój.

Dążymy do biznesowej doskonałości, tym samym zwiększając potencjał i wartość firmy. Działamy na rzecz rozwoju i stosowania nowoczesnych, energooszczędnych rozwiązań. Wszyscy pracownicy firmy VENMA mają jasno określone cele i zakresy odpowiedzialności. Tworzymy kulturę innowacji, kreatywności i rozwoju.

Międzynarodowe Targi EXPO DOM Rzeszów 2017

W dnia 24-26 marca 2017 roku wzięliśmy czynny udział w targach EXPO DOM Rzeszów 2017, są to najbardziej prestiżowe targi budownictwa na podkarpaciu. W bieżącym roku udział w targach wzięło blisko 300 wystawców oraz było niespełna 15 tys. odwiedzających. Wraz z udziałem w targach zgłosiliśmy nasze produkty do konkursu o Złoty Medal Podkarpackiego Rynku Budowlanego. Nasz produkt, Palniki Serii Comfort  otrzymał wyróżnienie Podkarpackiego Banku Budowlanego jako udządzenie innowacyjne i zaawanswane technologicznie. Podsumowując udział w targach, nasze starania, które wkładamy w produkcję palników zostały docenione. Pomimo docenienia chcemy dalej rozwijać się pod względem umiejętności personalnych oraz dążyć to jeszcze bardziej innowacyjnych rozwiązań jeżeli chodzi o nasze produkty.

 

 

Osoba do kontaktu dla członków Stowarzyszenia OSFiS

firma Venma Marcin Kozioł +48 14 658 42 02