Jesienne zjazdy #OSFISteam to już tradycja. Co roku spotykamy się, by porozmawiać na tematy branżowe, zaplanować kolejny rok działalności i spędzić czas we własnym gronie.

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

23 września w Łodzi odbyło się Walne Zebranie członków Stowarzyszenia OSFIS. Na spotkanie przybyli również Członkowie Wspierający.

Podsumowaliśmy minioną kadencję – te dwa lata upłynęły na dobrej współpracy zarówno między członkami OSFIS, a także między Stowarzyszeniem a pozostałymi uczestnikami branży w postaci producentów, dystrybutorów, mediów branżowych.

Zebranie było okazją do zaprezentowania dotychczasowej działalności, gdyż każdy miesiąc 2023 roku pozwalał realizować ciekawe projekty. Za nami więc:

✅Inauguracja działalności Regionów Stowarzyszenia

✅III edycja Polskiego Dnia Hydraulika

✅SUPER HANDLOWIEC 2023, czyli ranking przedstawicieli handlowych producentów

✅Udział w tragach ENEX i HVAC Expo

✅INSTALMANIA – pokazowy montaż pompy ciepła i nowoczesnych urządzeń grzewczych podczas targów Greenpower

✅Cykl regionalnych szkoleń branżowych dla instalatorów

✅Szkolenia dla uczniów i wsparcie w rekrutacji do szkół

✅Świąteczna Paczka OSFIS

Warto również wiedzieć, że:

🔹Współpracujemy z biurem prawnym i trenerem biznesu, zapewniając wsparcie naszym członkom

🔹Inspirujemy się i dzielimy doświadczeniem z GCP Europe

🔹Można wspierać #OSFISteam na Patronite

Magia liczb? Proszę bardzo!

#OSFISteam liczy już 325 firm członkowskich – w 2022 roku było nas 154. Wspiera nas 29 producentów – w 2022 roku współpracowaliśmy z 13. firmami.

Na zebraniu podjęliśmy również szereg uchwał regulujących funkcjonowanie Stowarzyszenia w najbliższych latach. I tak, z najważniejszych:

1️⃣ Zaktualizowaliśmy cele statutowe

2️⃣ Wydłużyliśmy kadencję zarządu do 5 lat

3️⃣ Wybraliśmy nowe władze Stowarzyszenia

Odważnie patrzymy w przyszłość, gdzie czekają nas kolejne wyzwania i projekty. Pozwólcie, że na ten temat przygotujemy osobny post 😊

Odczuwamy nasz wzrost i rozwój, zwłaszcza w ostatnim czasie. To znaczy, że nasze dotychczasowe działania przynoszą konkretny efekt. To znaczy również, że idziemy dalej. 💪

Serdecznie dziękujemy wszystkim obecnym na zebraniu 💖 A bardziej obszerną relację udostępnimy na naszej stronie internetowej.