Branżowe szkolenie regionalne dla instalatorów

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

Kiedy pyta się nas o cele działalności #OSFISteam, to na pewno jednym z ważniejszych są szkolenia dla instalatorów. I doskonale się tutaj wszyscy rozumiemy 😊 Dzięki wsparciu naszych Partnerów, regularnie możemy organizować szkolenia w regionach.

Zatem w dniach 24 – 25 listopada okazję do podniesienia swoich kompetencji mieli instalatorzy z regionu pomorskiego, którym kieruje Maciej Trzmielewski.

Jak przystało na Pomorze, pogoda nie rozpieszczała, ale w Centrum Szkoleniowym BEE Heat – Centrum Pomp Ciepła w Rumi było naprawdę gorąco! Trochę dlatego, że branża HVAC zobowiązuje 🙂, a trochę dlatego że dobrze podana wiedza rozgrzewa, by dalej już w codziennej pracy ją praktycznie stosować 🔥

Moduł szkoleniowy otworzył Radosław Gadomski z Engo Controls Polska. Było to praktyczne szkolenie z obsługi systemów sterowania ogrzewaniem ENGO. Uczestnicy w pakiecie z wiedzą otrzymali certyfikaty potwierdzające znajomość obsługi i montażu produktów ENGO.

Na instalatorów czekała również porcja wiedzy z zakresu nowoczesnych rozwiązań instalacyjnych ze stali nierdzewnej, którą fachowo zaserwował Adam Nykiel z GEBO Poland.

W świat OZE i nowoczesnych rozwiązań grzewczych zabrał wszystkich Sebastian Lachowski z firmy V-TAC Poland – Meaningful Innovation. Dla wielu instalatorów było to pierwsze spotkanie z marką i z tym większym zainteresowaniem wysłuchali prezentacji.

Spotkanie zakończyliśmy krótkim podsumowaniem. Maciej Trzmielewski zaprosił przybyłych na szkolenie instalatorów, którzy nie są członkami OSFIS, do wstąpienia w nasze szeregi, a Paulina Jurgowiak oraz Paweł Kaczmarek przedstawili najważniejsze projekty oraz korzyści z członkostwa.

Takie regionalne spotkania na pewno zbliżają, gdyż spotykają się instalatorzy, których łączą sprawy i potrzeby występujące tylko w ich regionie. Szybko rodzi się nić porozumienia. Można ją przedłużać dzięki kolejnym spotkaniom, pomysłom na współpracę i zaangażowaniu w działalność OSFIS 💪

Do zobaczenia na kolejnych szkoleniach! 🖐️

A wszystkim Partnerom szkolenia jeszcze raz serdecznie dziękujemy ❤️