OSFIS patronem Centrum Techniczno – Szkoleniowego BeeHeat w Rumii

Udostępnij w swoich social mediach

Facebook
LinkedIn

W #OSFISteam czujemy się jednością, dlatego w momentach szczególnych, staramy się być razem. Do takich chwil z pewnością zaliczyć można wczorajsze wydarzenie – otwarcie Centrum Techniczno – Szkoleniowego Beeheat w Rumii, które utworzył nasz kolega Maciej Trzmielewski – właściciel Firmy BEE Heat – Centrum Pomp Ciepła oraz Kierownik Regionu Pomorze.

Na początku było marzenie, z czasem stając się coraz śmielszym planem. W ślad za tym poszła konsekwencja, praca, zaangażowanie i jak zawsze wsparcie ludzi dobrej woli. Dzięki temu mogliśmy wszyscy podziwiać nowocześnie i gruntownie wyposażone centrum, w którym instalatorzy będą podnosić swoją wiedzę i umiejętności zawodowe.

Działalność Centrum zostanie objęta patronatem OSFIS. Wraz z partnerami OSFIS, planujemy organizować cykliczne szkolenia dla firm instalacyjnych zrzeszonych w Stowarzyszeniu. Jesteśmy przekonani, że będzie to świetne i wartościowe miejsce na mapie szkoleniowej OSFIS.

Serdecznie gratulujemy Maćkowi, a także życzymy wielu sukcesów i spełniania na nowej ścieżce zawodowej 💙

Dziękujemy także naszym Partnerom GEBO Poland , IBO Pompy , Galmet. Lubimy rzeczy mądre , ARKA – Instalacje : Hydraulika : Armatura, LFP, Aalberts hydronic flow control – Polska, V-TAC Poland, AFRISO pl za wsparcie rzeczowe i zaangażowanie w rozwój Regionu Pomorze.

Już nie możemy się doczekać, kiedy podzielimy się z Wami relacją z pierwszych szkoleń zorganizowanych przez Maćka 😊